Dnešní datum: 31.03.20.
 Učební plán ŠVP
 Dlouhodobý záměr
 Koncepce rozvoje školy
 Ochrana osobních údajů (GDPR)
 Výroční zpráva školy
fotky

Jungmannovy sady Mělník, příspěvková organizace
    mail

Aktuálně

Počet žáků školy k 24. 9. 2019 = 600. Kapacita školy je naplněna na 100%, další žáky nepřijímáme.

Odborné vyjádření KHS Středočeského kraje k opakovanému výskytu vší  - žádám rodiče o dodržování pokynů KHS a spolupráci se školou, čtěte zde
Děkuji.

Odkaz na vzpomínkové video z oslav 100 let ČR (souhlas s využitím hudby udělila firma Supraphon).

Rozhodnutím vlády ČR bude škola od 11. 3. 2020 uzavřena do odvolání, a to včetně školní družiny.

Obědy ve školní jídelně jsou automaticky odhlášeny.

Žáci jsou povinni sledovat webové stránky tříd a nástěnky tříd v systému Komens - budou jim zadávány úlohy k procvičování.

Žádost o ošetřovné - zájemci o tiskopis se zaevidují u třídní učitelky/učitele. Potvrzený tiskopis zasíláme mailem zákonným zástupcům.

Zrušení ředitelského volna ve dnech 30. 3. a 31. 3. 2020. Bude-li ukončeno opatření vlády o uzavření škol, proběhne v uvedených dnech běžná výuka.

Projektové dny žáků 2. stupně - zrušeny!

Zápis do 1. ročníku - Opatření ministra školství - pročtěte. V souladu s Opatřením bude po dohodě se zřizovatelem stanoven termín pro příjem žádostí o přijetí k povinné školní docházce. V tuto chvíli neposílejte!
Rovněž bude nově stanoven datum zápisu - od tohoto data se budou odvíjet termíny pro vydání rozhodnutí o přijetí/nepřijetí/odkladu/přerušení řízení.
Další informace pod odkazem pro rodiče/zápis do 1. tříd a na webových stránkách s informacemi pro předškoláky zde

20. 03. 2020 | Ullrych

paticka
kanka zakovska moodle soubory lepiky