Dnešní datum: 27.06.17.

Jungmannovy sady Mělník, příspěvková organizace
    mail

Individuální výuka

Prostor pro individuální práci žáka je určen pro žáky, kteří nejsou schopni pracovat společně se svou třídou (opakovaně narušují hodinu).
Vyrušujícího žáka učitel odešle na určené místo (hala před sekretariátem), zde žák plní zadanou práci pod pedagogickým dozorem.
K tomuto opatření nás vede skutečnost, že žákovi, který nerespektuje pravidla pro chování a práci, se učitel musí věnovat na úkor práce s ostatními. Odchodem žáka na určené místo umožníme ostatním nerušenou výuku.
Chceme touto cestou vést žáky k zodpovědnosti za své vzdělávání a chování ve škole. Žák je seznámen se školním řádem a je na jeho zodpovědnosti, zda je ochoten a schopen stanovená pravidla respektovat a tím se zúčastnit společné výuky. V opačném případě mu je umožněno při individuální práci uvědomit si nutnost respektování pravidel.

Věříme, že opatření přispěje ke zkvalitnění výuky všech žáků.

06. 10. 2016 | Ullrych

paticka
kanka zakovska moodle soubory lepiky
Školní rok